Riigikogus toimub seminar

Uudis
|
20.04.2009

Homme, 21. aprillil kell 15.00 toimub Riigikogu konverentsikeskuses seminar “Loomemajandusest lahtiste kaartidega”

Riigikogu Kultuurikomisjoni liikme Paul-Eerik Rummo sõnul on oluline viia kõigi teadvusse, et kultuur ei ole asi iseeneses, vaid tihedalt läbipõimunud kõigi teiste elusfääridega – majanduse, õiguse, regionaalse arengu, inimeste igapäevase keskkonna ja elukorraldusega. ”See, mis elu edasi viib, on kultuurile omane loovus, mida tuleb igati ergutada ja soodustada. Muuhulgas loodame selle seminariga anda ühe uue sisendi maikuus Riigikogus toimuvale riiklikult tähtsa küsimuse arutelule, mille teemaks on majanduse innovatiivsus,” lausus Rummo.

Seminari peaesinejateks on kultuuriminister Laine Jänes, justiitsminister Rein Lang, Riigikogu liige Paul-Eerik Rummo, Eesti Tuleviku-uuringute Instituudi direktor ja Arengufondi nõukogu aseesimees Erik Terk, kultuuriministeeriumi arendusosakonna juhataja Ragnar Siil, Eesti Kirjanike Liidu Tartu osakonna esimees Berk Vaher ning muusikapedagoog ja Estonia Klaverivabriku juhataja Venno Laul.

Seminari juhatab Riigikogu Majanduskomisjoni liige Hannes Astok.

Kultuuriteemaliste seminaride sari Riigikogus saab teoks Reformierakonna fraktsiooni ja Kultuuriministeeriumi koostöös.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt