Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni 21-liikmeline delegatsioon väisab Võrumaad

Uudis
|
24.09.2008

25. – 26. septembrini toimub Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni väljasõit Võrumaale. Ringsõidu eesmärk on ülevaate saamine võrumaalaste tänastest muredest ja eluolust ning Reformierakonna tulevikukavade tutvustamine. Võrumaal kohtutakse kohalike omavalitsuste juhtide, ettevõtjate ja võrumaalastega.

Iivi Eenmaa sõnul on kohtumiste üheks teemaks kindlasti pensionide kojukandega seotud küsimused. ”Teine oluline küsimuste ring hõlmab ühistranspordi kättesaadavust. Mitte ainult piletihinnas pole alati küsimus, vaid punktist A punkti B jõudmine on vahest isegi tähtsam,” lisab Eenmaa.

Fraktsiooni liikmed külastavad mitmeid Võrumaa koole, kus jututeemaks on hariduse omandamise võimalused ja noorte tuleviku perspektiivid.
Kohtumistel omavalitsusesindajatega tuleb jutuks omavalitsusreform, kus selgitatakse reformierakonna seisukohti antud küsimuses.

Reformierakonna fraktsiooni külastused Võrumaal 25. – 26 septembril:

Rõuge-Haanja-Vastseliinaga tutvuvad Riigikogu liikmed Peep Aru, Helmer Jõgi, Jaanus Rahumägi, Jürgen Ligi, Raivo Järvi ja Väino Linde.

Võru linna ja valla eluga viivad end kurssi parlamendisaadikud Hannes Astok, Igor Gräzin, Ivi Eenmaa, Kalle Palling, Kristiina Ojuland, Lauri Luik, Taavi Rõivas ja Urmas Klaas.

Sõmerpalu-Antslat-Urvastet külastavad Riigikogu liikmed Erik Salumäe, Hanno Pevkur, Harri Õunapuu, Leino Mägi, Margus Lepik, Rein Aidma ja Tatjana Muravjova.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt