Reformikad toetavad Rakvere Gümnaasiumi

Uudis
|
Maris Kõrgmäe
|
17.11.2004

Reformikad toetavad Rakvere Gümnaasiumi
Reformierakonna Rakvere piirkonna liikmed toetavad Rakvere Gümnaasiumi Nõukogude ajal ehitatud juurdeehituse renoveerimist, galerii ehitamist kahe õppehoone vahele ja uue hoone püstitamist raamatukogu ja arvutiklasside tarbeks. Kavandatud töö läheks maksma 15-16 miljonit krooni.
Erakonna Rakvere piirkonna liikmed pidasid teisipäeva õhtul koosoleku Rakvere Gümnaasiumis, kus õppeasutust tutvustas ja külalisi saatis ringkäigul kooli direktor ja piirkonna juhatuse liige Aivar Part .
„On kaks teed, kas jätkata kooli hoone põhjalikku uuendamist järk- järgult, nagu seni või teha korraga suurem kapitaalmahutus,“ ütles Part, lisades, et „kaldume lõpuks viimase variandi kasuks, sest näeme ja kogesime esimese variandi miinused ja plusse.“
Kooli arhitektuurilise väärtusega põhiõppehoone põhjalikum uuendamine algas 1996-1997 aastal ja on lõpule jõudnud. Tööd on aga kestnud märksa kauem.
„ Nüüd tuleb pöörata tähelepanu kunagi rajatud ja praeguseks amortiseerunud juurdeehituse uuendamisele, see muudaks kogu koolikompleksi õppetingimused ja välimuse teiseks, “ märkis kooli juht.
Kui kõik läheb kavandatu kohaselt, algaks koolile lisahoone ehitamine ja juurdeehituse renoveerimine 2005. aastal.
Rakvere Gümnaasium on kõige suurem gümnaasiumiosaga õppeasutus Lääne-Virumaal. Kooli õpilaste koguarv ulatub hetkel üle tuhande.
Reformierakonna juhatuse esimehe Matti Jõe sõnul jätkavad erakonna liikmed tutvumist linna elutähtsate asutuste- ettevõtetega, et paremini kursis olla nende probleemidega.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt