Reformierakonnaga liitusid nimekad sportlased

Uudis
|
18.08.2010

Reformierakonnaga otsustasid liituda võitluskunstidega tegelev Dmitri Vorobjov ja profijalgrattur Martin Loo. Juunis alanud laienemiskampaania käigus on Reformierakonnaga liitunud üle 1000 inimese.

„Liitusin Reformierakonnaga, sest tahan olla Eesti ühiskonna aktiivne liige. Reformierakonnas võib oma arvamust vabalt avaldada, isegi, kui teised Su arvamusega nõus ei ole. Reformierakond on kahtlemata demokraatlik erakond ning soovin selle liikmena midagi reaalset Eesti jaoks ära teha,” põhjendas võitluskunstide harrastaja, MTÜd Ühiskonna Ohutus vedav Dmitri Vorobjov oma liitumist Reformierakonnaga.

Reformierakonnaga on laienemiskampaania käigus teiste hulgas liitunud Jõhvi vallavanem Tauno Võhmar, motokrossisõitja Juss Laansoo, Kaitseliidu Harju Maleva asutajaliige Vello Siidar, tantsutreener Martin Parmas, Tallinna Inglise Kolledži direktor Toomas Kruusimägi, Lääne-Viru maavanem Einar Vallbaum, Jõhvi tööstuspargi juhatuse esimees Teet Kuusmik, Elva lastekodu direktor Kai Räisa ning Puhja, Viiratsi ja Juuru vallavanemad.

Reformierakonda kuulub tänase seisuga üle 8500 liikme ja Reformierakonna Noortekogusse üle 5000 liikme, olles sellega Baltimaade suurim noorteorganisatsioon. Reformierakonna juures tegutsevad ettevõtlike naiste klubi NaiRe ja eakate klubi 55+. Samuti teeb Reformierakond koostööd Kodanikuhariduse Sihtasutusega (Liberalismi Akadeemia).

Eesti erakondadest ainsana on Reformierakonnaga võimalik liituda ID-kaardiga otse erakonna kodulehel.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt