Reformierakonnaga liitusid kolm omavalitsusjuhti

Uudis
|
18.02.2012

Reformierakonnaga on otsustanud liituda Karula volikogu esimees Mart Vanags, Laeva vallavanem Maris Aleksašin ja Rägavere vallavanem Mati Ulm.

Omavalitsusjuhtidest on erakonnaga viimastel kuudel liitunud veel Pöide vallavanem Jüri Linde, Mooste vallavanem Ülo Needo, Lihula vallavanem Riho Erismaa, Ülenurme vallavanem Aivar Aleksejev ja Lohusuu volikogu esimees Toivo Kivi.

„Reformierakond on koguaeg olnud avatud uutele inimestele ning ideedele. Meiega liitutakse eelkõige nende väärtuste pärast, mida Reformierakond on ligi kaks kümnendit kandnud ning soovitakse kaasa lüüa nende taasloomisel ja elluviimisel,“ ütles Reformierakonna peasekretär Martin Kukk.

Reformierakond on kohalikes omavalitsustes kõige enam valitsusvastutust kandev erakond, juhtides 84 omavalitsust üle Eesti.

Reformierakond on viimase aasta jooksul kõige enam kasvanud Eesti erakond, kuhu kuulub tänase seisuga 10 930 liiget. Reformierakond on seadnud eesmärgiks laiendada erakonda 2013. aastaks 13 000 liikmeni, sellega oleks Reformierakond Eesti suurim erakond.

Reformierakonnaga on võimalik liituda nii erakonna kodulehel kui Facebookis liitumisavaldust digiallkirjaga kinnitades www.facebook.com/reformierakond.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt