Reformierakonnaga liitus Deniss Boroditš

Uudis
|
12.12.2013

Reformierakonnaga on otsustanud liituda Riigikogu liige Deniss Boroditš.

“Pean tunnistama, et otsuseni poliitikas jätkata jõudsin pika kaalumise tulemusena, sest ka erasektoris olid silmapiiril mitmed huvitavad väljakutsed. Oma kogemuste pagasit arvestades otsustasin panustada Eesti riigi arengusse ja liituda Reformierakonnaga,” ütles Deniss Boroditš.

“Olles pikalt töötanud juhtivkohtadel olen alati hinnanud neid inimesi ja organisatsioone, kes suudavad ja julgevad võtta vastu vajalikke otsuseid, mis on sageli ka ebapopulaarsed. Reformierakond on suutnud tuua Eesti edukalt läbi majanduskriisi. Võttes arvesse mujal Euroopas toimuvat on see väga suur saavutus,” lausus Boroditš.

“Toetan poliitikat, mis seisab hea ettevõtluskeskkonna eest. Selleks, et elada paremini, peame rohkem teenima. Ainuke tee selleks on majanduskasv. Kui riigil läheb hästi, läheb ka inimestel hästi. See on Reformierakonna tuumväärtus, mis on ka mulle südamelähedane,” kommenteeris Deniss Boroditš.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt