Reformierakonnaga liitus 350 tudengit

Uudis
|
22.09.2010

Kahe nädalaga on Reformierakonnaga tudengitele mõeldud liitumiskampaania „Jah, Sinus on oravat!“ käigus liitunud 350 üliõpilast.

“Reformierakonna tudengite liitumiskampaania on olnud üle ootuste edukas. Mul on väga hea meel, et meiega on liitunud 350 tubli noort inimest, kes kõik on otsustanud Eesti tuleviku kujundamisel aktiivselt kaasa rääkida,” ütles Reformierakonna peasekretär Kristen Michal.

“Usun, et nende 350 tudengi hulgas on mitmed Eesti tuleviku tegijad – saagu neist siis õpetajad, teadlased, ettevõtjad, spetsialistid või riigimehed. Reformierakonda ei kuulu vaid poliitikud, see on erakond, mis ühendab väga paljusid edumeelseid Eesti inimesi erinevatelt elualadelt,” lausus Michal.

Reformierakonnaga äsja liitunud psühholoogiatudeng Silver Suurküti sõnul on Reformierakonnas sümpaatsed ja tegusad inimesed, kes ei tee poliitikat poliitika pärast, vaid selleks, et meil kõigil läheks paremini. “Reformierakonda astusin eelkõige selle pärast, et oma silmaringi avardada – annab ju liikmeks olemine suurepärase võimaluse olla hästi kursis meie kõigi elu mõjutavate poliitikatega. Reformierakonnas oli mul ka varem juba mitmeid sõpru,” ütles Suurkütt.

Reformierakonnaga on võimalik liituda nii erakonna kodulehel kui Facebookis liitumisavaldust digiallkirjaga kinnitades www.facebook.com/reformierakond.

Viimase poole aasta jooksul on Reformierakonnaga liitunud palju tegusaid noori Eesti inimesi, teiste hulgas ka krossisõitja Juss Laansoo, tantsutäht Martin Parmas ja profijalgrattur Martin Loo. Reformierakonda kuulub üle 8800 liikme.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt