Reformierakonnaga liitub Marko Mihkelson

Uudis
|
04.09.2018

Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson liitus täna Reformierakonnaga ja kandideerib märtsis toimuvatel Riigikogu valimistel Harju- ja Raplamaal.

“Eelseisvatel valimistel on Eestil teha oluline otsus, kas toetada avatud mõtlemist ja edumeelsust ning lõigata kasu globaalsest arengust või olla hirmul, vihased ja endassetõmbunud. Maailma tundva ja vabadust hindava inimesega valin ma esimese tee ning see on ka põhjus, miks võtsin vastu Kaja Kallase kutse ja liitusin Reformierakonnaga,” ütles Mihkelson.

Reformierakonna esimees Kaja Kallas ütles, et Marko Mihkelson on kahtluseta Eesti üks tugevamaid välis-ja kaitsepoliitika eksperte ning omab erakordselt häid suhteid paljude meie liitlasriikide võtmeotsustajatega. “Marko puhul on märkimisväärne ka tema oskus ja valmidus keerulisi ja kaugeid teemasid alati arusaadavaks rääkida. Seetõttu on mul väga hea meel, et ta meie erakonda tuleb,” ütles Kaja Kallas.  

Marko Mihkelson on olnud ajalehe Postimees peatoimetaja ja Balti Venemaa Uurimise Keskuse juht. Alates 2003. aastast on ta olnud Riigikogu liige. Ta on Eesti NATO Ühingu nõukogu esimees ja Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse nõukogu liige. Mihkelson on kaitseliidu liige ja reservohvitser. Mihkelsoni seisukohtadega saab tutvuda tema blogis aadressil markomihkelson.blogspot.com


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt