Reformierakonna Viimsi nimekirjas kandideerivad Kallas, Paulus ja Jõekalda

Uudis
|
Kaja Kallas
|
09.09.2013

Reformierakonna Viimsi piirkond esitas täna valimiskomisjonile valimisnimekirja eelseisvateks kohalikeks valimisteks. Reformierakonna esinumber Viimsis on Kaja Kallas ja vallavanema kandidaadit Alvar Ild.

„Viimsi kõige olulisem küsimus täna on valitsemiskultuur. Viimsi juhtimine peab olema avalik ja aus. Reformierakonna meeskonnaga Viimsis toome selle muutuse,“ ütles piirkonna esinumber Kaja Kallas.

„Tahame, et Viimsit juhiksid inimesed, kellele läheb korda viimsilaste heaolu. Seisame selle eest, et elukeskkond Viimsis oleks kaasaegne ning pidevalt arenev,“ lausus vallavanema kandidaat Alvar Ild.

„Paigaldame kõigile valla teedele tolmuvaba katte ja ehitame Viimsisse valgustatud jooksu- ja suusarajad. Samuti rajame koostöös eraettevõtjatega Viimsisse spordi- ja puhkekeskuse,“ tõi Ild välja mõned lubadused Reformierakonna Viimsi valimisprogrammist.

Reformierakonna Viimsi piirkonnas kandideerib 31 inimest, nende hulgas Aivar Sõerd, Pearu Paulus, Kristjan Jõekalda, Märt Vooglaid ja paljud teised ühiskonnas tuntud ning aktiivsed inimesed.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt