Randpere: Tallinna tuleks tuua rohkem suuri spordi tiitlivõistlusi

Uudis
|
|
09.09.2013

Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaadi Valdo Randpere arvates peaks Tallinn senisest enam pingutama selle nimel, et tuua pealinna suuri spordi tiitlivõistluseid, sest lisaks sportimisrõõmule saaks seeläbi luua Tallinnasse ka uusi töökohti.

„Suured tiitlivõistlused on hea võimalus tutvustada Eestit turismi sihtmaana, kuid lisaks sellele oleks see tugev tõuge kogu siinsele teenindussektorile alates hotellidest ja toitlustajatest. Samuti annab see võimaluse uute, hästi tasustatud töökohtade tekkimiseks,” ütles Randpere.

Randpere sõnul ettevalmistused esimeste tiitlivõistluste saamiseks juba käivad. „2015. aastal võiks Tallinnas toimuda kergejõustiku U23 Euroopa meistrivõistlused ja ilusuisutamise juunioride maailmameistrivõitlused. 2016. aastal võiksime me võõrustada laskmise Euroopa meistrivõitluseid, miks mitte peale seda korraldada Tallinnas tõstmise Euroopa meistrivõistlused.“

„Nädalavahetusel Tallinna maratonil osalenute arv näitas ilmekalt, et sport on inimeste elus tähtsal kohal. Kõige lihtsam viis, kuidas inimesi tervete ja õnnelikena hoida, on pakkuda neile võimalusi oma vaba aega sportlikult veeta,“ arvas Randpere.

Valdo Randpere lubab, et linnapeaks saades võtab ta enda südameasjaks lisaks tiitlivõistluste toomisele Tallinnasse ka tervislike vaba aja veetmise võimaluste loomise ja arendamise pealinnas. „Ei piisa sellest, et enne valimisi minnakse plakatile jalgpall käes või dressid seljas.“

„Oluline on, et linn hoolitseks kogu aeg selle eest, et linnaosade terviserajad oleksid korras, turvalised ja valgustatud. Et noored saaksid tegeleda sportimise ja huvialadega. Näiteks võiksid Tallinna parkides ja rohealadel olla välijõusaalid, kus nii noored kui vanemad spordisõbrad tegevust leiaksid,“ lisas ta.

“Sportimine on tervise seisukohalt väga oluline, mistõttu linnapeaks saades seaksin ma selle kindlasti üheks prioriteetidest,” lubas Randpere.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt