Reformierakonna valimisplakatid paeluvad rüüstajaid

Uudis
|
17.01.2007

Viimaste nädalate jooksul on arvukalt Reformierakonna valimisplakateid sattunud huligaanide löögi alla, kandidaatide nägusid on soditud ja plakateid maha kistud.

Reformierakonna pikaaegsel kampaaniajuhil Arto Aasal ei meenu varasematest aastatest nii suurel hulgal vandaalitsemist erakonna plakatite kallal. „Ligi neljakümnel korral on Tallinnas plakatitel olnud inimeste nägusid soditud, kümmekond plakatit on reklaamtulbalt suisa maha rebitud,” rääkis Aas. ”Üldjuhul tegutsevad vandaalid öisel ajal, nii et seni pole kahjuks ühtegi kratti kätte saadud. Me ei tea, mida kurja need plakatid teinud on. Võibolla ei meeldi pättidele meie kenad inimesed, võibolla on neile vastukarva meie lubadused maksta paremat palka, peretoetusi ja pensione,” imestas kampaaniameister.
 
Arto Aasani on jõudnud kuulujutud, et plakateid rüüstavad Keskerakonna noored, kes on sattunud paanikasse Keskerakonna kesise toetusprotsendi pärast. „Loodame, et asi siiski nii hull ei ole ja keskerakondlased suhtuvad teistesse erakondadesse lugupidavalt,” sõnas Aas. 
 
Reformierakonna kampaaniajuhi sõnul eelmise valimiste ajal lausa varastati Reformierakonna plakateid, kuid tänavu pole seda veel juhtunud. „Soditud plakatid vahetatakse välja üsna kiirelt ja erilist rahalist kahju sellest erakonnale ei sünni. Loodetavasti ei hakka vandaalid telereklaamide hirmus inimeste kodudest televiisoreid varastama,” naljatles ta.
 
Reformierakond kutsub inimesi kiirelt politseile teatama, kui juhtutakse nägema tänavatel tegutsevaid plakatirüüstajaid.
 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt