Reformierakonna Tallinna piirkonna esimehena jätkab Kristen Michal

Uudis
|
04.12.2021

Reformierakonna suurim, 2514 liikmega Tallinna piirkond valis täna toimunud e-üldkogul oma juhiks riigikogu majanduskomisjoni esimehe ja Tallinna linnavolikogu aseesimehe Kristen Michali. Samuti valiti juhid kaheksas Tallinna linnaosas tegutsevatele piirkondlikele organisatsioonidele.

Reformierakonna Haabersti piirkonna juhiks valiti Haabersti linnaosakogu liige Katrin Helendi. Kesklinna piirkonna juhina jätkab rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus. Kristiine reformierakondlaste eesotsas jätkab kaitseministri nõunik ja Kristiine linnaosakogu esimees Kristo Enn Vaga. Lasnamäe piirkonna juhina jätkab riigikogu kultuurikomisjoni ja Tallinna linnavolikogu liige, kahekordne olümpiavõitja Kristina Šmigun-Vähi. Mustamäe piirkonna juhiks valiti justiitsminister Maris Lauri. Nõmme piirkonda hakkab juhtima riigikogu sotsiaalkomisjoni liige Õnne Pillak. Pirita piirkonna esimehena alustab tööd ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt. Põhja-Tallinna reformierakondlased valisid etteotsa riigikogu keskkonnakomisjoni esimehe Yoko Alenderi.

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatusse osutusid valituks riigikogu keskkonnakomisjoni esimees Yoko Alender, ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt, Tallinna Inglise Kolledži direktor ja Tallinna linnavolikogu liige Toomas Kruusimägi ning sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo. Ühtlasi kuuluvad erakonna põhikirja kohaselt Tallinna piirkonna juhatusse esindajad igast linnaosaorganisatsioonist ning seenioride ja noortekogust. Uute juhatuste volitused kestavad kaks aastat.

Tallinna piirkonna esimeheks valitud Kristen Michali sõnul on Reformierakonnal Tallinnas tugev meeskond, mille kinnituseks on kohalikel valimistel tehtud hea tulemus. “Meie põhieesmärk oli ainuvõimu murdmine ja selle saavutasime. Tänan kõiki meie toetajaid ning neid, kes meie suures meeskonnas igapäevaselt pingutavad parema kodulinna nimel. Meie ühine eesmärk ja lubadus on seista Tallinnas lastega perede, tööinimeste, ettevõtjate ja pensionäride heaolu eest ning hoida survet, et linn areneks paremuse suunas. Volikogu ja linnaosakogud on tööd alustamas, mõlemas on meie vastutus suur, volikogus oleme suurim opositsioonierakond ning meie vastutada on linnas viie linnaosakogu juhtimine kaheksast. Tervisekriis, linnaruumi areng, ühendused maailmaga, uued tehnoloogiad, lasteaedade korda saamine, meie emade-isade heaolu pensionil olles ning valveperearstiteenus, kõik need on teemad, mis peavad pealinnas arenema,” ütles Michal.

Reformierakonna Tallinna piirkondade juhatustesse kuulub inimesi erinevatelt elualadelt. Tipp-poliitikutest ettevõtjateni, sporditreeneritest inseneride ja kaitseliitlasteni ning õpilastest ja üliõpilastest õpetajate ja õppejõududeni.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt