Reformierakonna Tallinna piirkond ootab Savisaarelt selgitusi järjekordse salalindistamise kohta

Uudis
|
29.03.2006

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhi Andrus Umboja sõnul ootab piirkond Keskerakonna esimehelt selgitusi ilmsiks tulnud salalindistamise kohta. “Oleks väga piinlik, kui selgub, et ministrist kõrge riigiametnik on seotud järjekordse lindiskandaaliga. Ootame majandusministrilt selgitusi, kas järjekordne keskerakondlik salalindistamine on toimunud tema õhutusel ja juhendamisel,” ütles Umboja.

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhi Andrus Umboja sõnul on tänasest Edgar Savisaare avaldusest näha, et tema asendaja linnapea kohal ei hoia teda enam pealinnas toimuvaga piisavalt kursis. “Väidetava ülemeelitamiskatse kohta tuleb kommentaare küsida Res Publica piirkonnaorganisatsioonist,” lisas Umboja.

Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni juht Keit Pentuse sõnul üritab Savisaar aga paaniliselt juhtida tähelepanu kõrvale keskerakondlikult kinnisvaraärilt Harju tänava ääres. “Vaadates neid meeleheitlikke katseid juhtida tähelepanu 150 miljoni krooni maksumaksja raha pööritamiselt mujale, tekib vägisi mulje, et Edgar Savisaar on isiklikult väga häiritud sellest, et keskerakondlik kinnisvaraskeem päevavalgele on toodud,” sõnas Pentus. “Ma olen seni arvanud, et need inimesed, kes Harju tänava kruntide ostmist on nimetanud Savisaare 150 miljoni afääriks, on eksiteel.”

 

Reformierakonna pressiteenistus

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt