Reformierakonna fraktsiooni liikmed Tartumaal

Uudis
|
27.03.2006

Riigikogu Reformierakonna fraktsiooni liikmed on täna väljasõidul Tartumaal.

“Reformierakonna fraktsiooni on valitud saadikuid kõikidest Eesti piirkondadest ja oma valimispiirkonna eluga on iga saadik loomulikult kõige paremini kursis. Aasta jooksul püüame aga vähemalt korra suurema seltskonnaga igas maakonnas käia, et sealsetest tegemistest ülevaadet saada,” rääkis fraktsiooni aseesimees Rein Aidma.

Reformierakonna kandepind Tartumaal on viimasel ajal tublisti laienenud. “Oma osa on siin kindlasti maakonna arendusjuhi Terje Trei tublil tööl,” lausus Aidma. Tekkinud on uusi piirkondi, mitmes vallas saadi kohalikel valimistel hea tulemus. Eriti tugev on toetus Elvas, kus linnapea Urmas Kruuse sai sügisestel kohalikel valimistel üle viiendiku kõikidest linnas valimas käinute häältest.

Reformierakonna parlamendisaadikud käivad tänasel Tartumaa sõidul Elvas, Nõo, Rõngu, Vara, Alatskivi, Luunja ja Tartu vallas. Kohtutakse ettevõtjate, omavalitsustegelaste ning erakonnakaaslastega.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt