Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat on Valdo Randpere

Uudis
|
17.08.2013

Laupäeval Tallinnas kogunenud Reformierakonna Tallinna piirkonna üldkogu valis kohaliku omavalitsuse volikogu valimiste Tallinna linnapeakandidaadiks Valdo Randpere, kes on ühtlasi erakonna Tallinna piirkonna esimees.

20. oktoobril, valimispäeval, otsustavad tallinlased kogu Tallinna linna käekäigu järgmisel neljal aastal. Ma usun, et nendel valimistel on meil täiesti reaalne võimalus võtta Tallinnas võim ja tuua pealinna uus, euroopaliku juhtimisega linnavalitsus. Linnapeana tahan ma teha Tallinna korda, et kõigil eestimaalastel oleks võimalik oma pealinna üle uhke olla,“ ütles Valdo Randpere.

„Tallinn peab saama puhtaks, valgustatud tänavatega, oma kõigist elanikest hoolivaks linnaks. Tallinna peab saama kogu Eesti väärikaks pealinnaks ja Tallinnast peab saama hea naaber oma lähivaldadele,“ rääkis Randpere.

„Tallinna linnavalitsuses tuleb lõpetada korruptsioon, maksumaksjate raha ebaotstarbekas kasutamine ning tallinlased ei peaks edaspidi enam kinni maksma erakondlikku propagandaaparaati. Lisaks on meie eesmärgiks see, et Tallinna tuleks rohkem Euroopa Liidu investeeringuid, mis võimaldaks tallinlaste elukeskkonda paremaks muuta,“ lausus Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt