Reformierakonna Tallinna linnapea kandidaat on Urmas Paet

Uudis
|
19.08.2005

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus kinnitas täna Urmas Paeti erakonna kandidaadiks Tallinna linnapea kohale. Juhatus kinnitas ka valimisnimekirjad Tallinnas.

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatuse liige Keit Pentus ütles, et mitmeparteisüsteemi puhul pole hea kui võim pealinnas koonduks vaid ühe erakonna kätte. “Reformierakond on jõud, mis suudab seda olukorda vältida,” sõnas Pentus.

“Reformierakonna Tallinna linnapea kandidaadi osas on olnud üksjagu spekulatsioone. Tegelikkus on, nagu spekulatsioonide puhul ikka, enamasti palju lihtsam. Erakond tegi ettepaneku kandideerida Tallinna linnapeaks ühele inimesele. Urmas Paet tõestas mõned aastad tagasi, et linnast hoolimise korral on üsna kiiresti võimalik korda teha asjad, millest varem ainult räägitud on. Mul on väga hea meel, et pärast pikka mõtlemisaega andis ta nõusoleku linnapeaks kandideerida,” ütles Keit Pentus.

Linnapeakandidaat Urmas Paeti sõnul on Tallinnas hulk muresid, mida tuleb ja saab lahendada kiiremini. “Tallinna juhtumine vajab rohkem hoolivust ja peremehetunnet,” ütle Paet. ..

Erakonna Tallinna piirkonna juhatus kinnitas ka valimisnimekirjad Tallinnas- Haaberstis on esinumbriteks Tatjana Muravjova, Taavi Rõivas ja Märt Kubo. Kristiines Rein Lang, Remo Holsmer ja Igor Gräzin. Kesklinnas Keit Pentus, Jaak Jõerüüt ja Tiina Mägi, Lasnamäel Kristiina Ojuland, Peep Aaviksoo ja Sergei Ivanov. Mustamäe nimekirja tipus on Maret Maripuu, Paul-Eerik Rummo ja Raivo Järvi, Pirital Ülle Rajasalu, Meelis Atonen ja Mati Eliste. Nõmme nimekirja juhivad Urmas Paet, Hanno Pevkur ja Andrus Umboja, Põhja Tallinnas Jürgen Ligi, Üllar Lanno ja Andrei Gritškov.

Reformierakonna pressiteenistus


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt