Reformierakond nõuab Paltsult kiiremat otsustamist!

Uudis
|
16.08.2005

Reformierakond saatis täna Tõnis Paltsile kirja, milles nõuab viimaselt kiiret otsust pealinnas lastehoiuraha kehtestamiseks. “Reformierakond tegi kevadel Tallinna Linnavolikogus ettepaneku kehtestada lastehoiuraha 2500 krooni lapse kohta,” ütles Reformierakonna Tallinna piirkonna juht Andrus Umboja. “Kahjuks pole linnavalitsus siiani aga midagi teinud, et lastehoiuraha maksmine võiks teoks saada.”

Umboja sõnul on kabinettide sahtlites jäänud tolmu koguma veel terve hulk lahendamist ootavaid probleeme. “Reformierakond soovib, et linnavalitsus otsustaks vähemalt lastega seotud küsimustes tavapärasest kiiremini.”

Lastehoiuraha on ühtne üle Tallinna kehtima hakkav eelkooliealistele lastele suunatud toetus, mille eesmärgiks on tagada kõikide Tallinnas elavate eelkooliealiste laste lastehoiu rahastamine. Lastehoiuraha on loogiliseks jätkuks edukalt rakendunud vanemahüvitisele.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt