Reformierakonna Pärnu noored süütavad Tartu rahu aastapäeval 87 mälestusküünalt

Uudis
|
01.02.2007

Reformierakonna Pärnu noored süütavad Tartu rahu aastapäeval 87 mälestusküünalt, Vabaduse pargis 02.02.2007 kell 18.00

Reedel, 2. veebruaril, Tartu rahu 87. aastapäeval süütavad Reformierakonna Pärnu piirkonna noored Pärnu Vabaduse pargis 87 mälestusküünalt kõigi Vabadussõjas Eesti Vabariigi iseseisvuse eest langenud noorte inimeste auks.

Reformierakonna Pärnu piirkonna noored kutsuvad kõiki Eesti Vabariigi iseseisvuse jätkusuutlikkuse pärast muret tundvaid pärnumaalasi kogunema Tartu rahu aastapäeva tähistamiseks ning ühiseks mälestus- ning mõtisklushetkeks Pärnu Vabaduse parki Eesti Vabariigi iseseisvuse eest võidelnute mälestusmärgi juurde. Noored süütavad 87 küünalt ning asetavad mälestusmärgi juurde lilled oma Vabadussõjas langenud eakaaslaste auks. Päevakohase kõne peab Pärnumaa ettevõtja, Reformierakonna nimekirjas Pärnumaal Riigikokku kandideeriv Väino Hallikmägi. Ürituse algus on kell 18.00.

Peaministri sisejulgeolekunõunik, Reformierakonna Riigikogu valimiste esinumber Pärnumaal Mati Raidma sõnul tuleb tänaste noorte taolist initsiatiivi tervitada ja toetada. Tema hinnangul jäävad just noored inimesed Eesti riigi jaoks tähtsate otsuste langetamisel liiga tihti kõrvaltvaataja passiivsesse rolli. Hiljem arvustada ja kritiseerida on meil moraalne õigus ju vaid neid otsuseid, mille langetamisel oleme kaasarääkimisega ka vastutuskoorma jagada võtnud. „Sellepärast kutsun kõiki noori aktiivselt realiseerima oma õigust osalusdemokraatiale, täitma valima minnes oma kodanikukohust ning austama sellise tegevusega kõikide nende mälestust, kes Eesti Vabariigi iseseisvus eest on oma elu jätma pidanud”, ütles Raidma.

Täiendav info:
Erki Melts
Reformierakonna Pärnumaa Arendusjuht
Telefon: 5 649 5471
parnuatreform [dot] ee


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt