Reformierakonna Noortekogu juhib Kalle Palling

Uudis
|
12.11.2007

Laupäeval Jõhvis toimunud Reformierakonna Noortekogu üldkoosolekul valiti organisatsioonile uus juhatus. Esimeheks valiti Riigikogu noorim liige Kalle Palling.

Palling oli viimased kaks aastat Noortekogu peasekretär ja sai kevadel toimunud Riigikogu valimistel oma kodukandis Raplamaal 714 valija usalduse.

Uue esimehe sõnul kinnitati üldkoosolekul Noortekogule programm millega minnakse vastu 2009. aastal toimuvatele Euroopa Parlamendi ja  kohalike omavalitsuste volikogude valimistele.

„Kvaliteetne haridus, puhas ning rikkumata elukeskkond ja tulevikku suunatud majandus on vaid mõned märksõnad millele meie, tuhanded noored liberaalid üle Eesti, tahame kohalikul tasandil rõhku pöörata,” lausus Palling.

Kalle Pallingu sõnul ühendab kümme aastat tagasi asutatud Reformierakonna Noortekogu endas 58 piirkondliku noorteklubi ja on kasvanud ligi 4000 liikmega Baltikumi suurimaks noorteorganisatsiooniks. „Meie edulugu on Eesti tuleviku edulugu. Meie tänased eesmärgid on homne reaalsus ja me mõistame ka sellega kaasnevat vastutust,” sõnas Palling.

Noortekogu juhatuse liikmeteks valiti Reimo Nebokat, Gerli Nurms, Allan Allmere, Kristi Viitamees, Ingi Sutrop, Jaagup Toompuu, Mihkel Rääk ja Priit Kallakas.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt