Reformierakonna naisteühendus NaiRe valis uue juhi

Uudis
|
20.05.2009

Möödunud nädalavahetusel, 16. mail toimunud Reformierakonna naisteühenduse NaiRe suurkogul valis ühendus endale uue juhi ja juhatuse.
NaiRe esinaiseks valiti Maie Urbas ja juhatuse liikmeteks said Terje Trei, Valentina Lunina, Hele Sell, Ly Sarapuu, Tiia Tammsalu ja Margit Elviste.

NaiRe uue esinaise Maie Urbase sõnul on NaiRe Eesti veel küllalt meestekeskses poliitikamaailmas toeks oma liikmetele, kes soovivad tegeleda aktiivse poliitikaga. „Mina näen NaiRet tulevikus Eesti poliitikas tugeva, maineka ja arvestatava organisatsioonina,” ütles Urbas.

Sel suvel kandideerib Euroopa Parlamenti NaiRe üks säravamaid liikmeid Kristiina Ojuland. „Kui meil on oma esindaja Brüsselis, tiheneb kindlasti ka NaiRe side välismaiste organisatsioonidega,” on Urbas optimistlik.

NaiRe on liberaalse maailvaatega poliitikahuviliste naiste ühendus, olles samas ka Eesti vanim poliitiline naisteorganisatsioon, mis asutati 1995. aastal. NaiRe peamisteks eesmärkideks on toetada naiste laiemat osalemist poliitilises elus ning korraldada oma liikmetele koolitusi ja kohtumisi.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt