Reformierakonna Kanepi piirkonnaorganisatsiooni juhina jätkab Kaido Kõiv

Uudis
|
30.04.2019

25. aprillil toimus Reformierakonna Kanepi piirkonnaorganisatsiooni koosolek, kus valiti piirkonnale uus esimees ja juhatus.

Haldusreformi eel, 2017. aasta jaanuaris ühinesid kolm piirkonda, Kõlleste, Välgjärve ja Kanepi uueks suuremaks Kanepi piirkonnaorganisatsiooniks, mille eesmärgiks on aidata kaasa edukale valdade liitumisele.

Piirkonna esimeheks valiti Kanepi Vallavolikogu esimees Kaido Kõiv, kes juhtis Kanepi piirkonna reformierakondlasi ka eelnevad kaks aastat. Kaido Kõiv on Reformierakonna liige aastast 2004, ta on varasemalt olnud Reformierakonna Põlvamaa organisatsiooni esimees, arendusjuht ja Valgjärve piirkonnaorganisatsiooni juht. „Tegutseme jätkuvalt selles suunas, et Kanepi piirkond areneks ning valmistume juba kohalikeks valimisteks,” ütles Kaido Kõiv.

Üldkoosolekul valiti Kanepi piirkonnaorganisatsiooni juhatuse liikmeteks Andrus Seeme, Marek Kamla, Tiit Rammul ja Toomas Pentsa.

Reformierakonna Kanepi piirkonnaorganisatsiooni kuulub 101 erakonna liiget. 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt