Reformierakonna juhatusse kandideerib 27 inimest

Uudis
|
26.02.2018

Reformierakonna valimistoimkond kinnitas täna 27 juhatuse liikme kandidatuuri, sealhulgas üks kandidaat erakonna esimehe kohale.

Reformierakonna esimeheks kandideerib Kaja Kallas. Üle-Eestilised juhatuse liikme kandidaadid on Arto Aas, Yoko Alender, Jüri Jaanson, Urmas Klaas, Eerik-Niiles Kross, Urmas Kruuse, Maris Lauri, Jürgen Ligi, Kristen Michal, Urmas Paet, Kalle Palling, Keit Pentus-Rosimannus, Hanno Pevkur, Taavi Rõivas, Imre Sooäär, Anne Sulling, Aivar Sõerd, Urve Tiidus, Madis Timpson, Maris Toomel, Mart Võrklaev.

Esmakordselt valitakse Reformierakonna juhatusse ka regionaalsed kandidaadid. Põhja regiooni kandidaadid on Aleksandr Holst ja Laine Randjärv,Lõuna regiooni kandidaadid on Andrus Seeme ja Maido Ruusmann, Lääne regiooni kandidaat on Jaanus Ratas.

Reformierakonna juhatuses on esimees ja 16 juhatuse liiget. Reformierakonna esimehe ja juhatuse elektrooniline eelhääletamine Oravavõrgus algab 6. aprillil 2018 kell 9.00 ja lõpeb 12. aprillil kell 18. Valimised toimuvad 14. aprillil 2018.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt