Reformierakonna juhatuse valimised toimuvad 14. aprillil

Uudis
|
20.12.2017

Täna kogunenud Reformierakonna juhatus otsustas konsensuslikult, et Reformierakonna juhatuse ning esimehe valimised toimuvad 14. aprillil 2018. Erakonna volikogu, kus kinnitatakse sisevalimiste praktilised küsimused, koguneb 20. jaanuaril 2018. Erakonda juhib 14. aprillini Hanno Pevkur.

“Reformierakond saab parlamendivalimistel edukas olla vaid ühtse meeskonnana. Tänane otsus üldkogu kokku kutsumiseks oli mõistlik kompromiss, millega olid üksmeelselt nõus kõik juhatuse liikmed. See on hea märk suurema ühtsuse saavutamisel,” ütles Hanno Pevkur. 

“Erakonna siseelust olulisem on aga jätkuvalt keskendumine poliitilisele sisule. Peame näitama uute ja värskete ideedega veel selgemalt, et Reformierakond on ainus alternatiiv praeguse valitsuse poliitikale.  Seetõttu jätkame aktiivselt tööd Reformierakonna programmi koostamisel ning samuti kavatseme edaspidigi juhtida tähelepanu keskerakondliku valitsuse vajakajäämistele – alustades segasest ja vastutustundetust maksupoliitikast ja lõpetades korruptsioonihõnguliste jokk-skeemidega põllumajandustoetuste jagamisel,” sõnas Pevkur. 

Aprillis toimuval Reformierakonna üldkogul valitakse juhatusse esmakordselt otse piirkondade poolt ka kolm regionaalselt esindajat.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt