Reformierakonna juhatus nimetas uuteks ministrikandidaatideks Rõivase ja Pevkuri

Uudis
|
07.12.2012

Täna kogunenud Reformierakonna juhatus nimetas erakonna esimehe, peaminister Andrus Ansipi ettepanekul uueks sotsiaalministri kandidaadiks Taavi Rõivase ja uueks justiitsministri kandidaadiks Hanno Pevkuri.

„Taavi on olnud rahvastikuministri büroo juht, kui tehti vanemahüvitise seadust. Peaministri nõunikuna oli tema vastutada samuti sotsiaalvaldkond. Ka Riigikogu liikmena on ta olnud sotsiaalkomisjoni liige. Arusaamine sotsiaalsüsteemi toimimisest on Taavil väga hea, lisaks on tal ka erasektori kogemus. Leian, et Taavi Rõivas on väga hea sotsiaalministri kandidaat,“ ütles Reformierakonna esimees, peaminister Andrus Ansip.

„Hannol on pikaajaline valitsuses töötamise kogemus, ta tunneb valitsuse toimimist läbi ja lõhki. Olen veendunud , et Reformierakonnas ei ole sobivamat inimest justiitsministri kohale kui Hanno Pevkur,“ lausus Ansip.

Reformierakonna esimees, peaminister Andrus Ansip läheb ettepanekuga nimetada uued ministrid ametisse Vabariigi Presidendi juurde tuleval esmaspäeval.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt