Reformierakonna esinumbrid Paldiskis on Mati Kadak ja Meelis Juhkam

Uudis
|
02.09.2013

Reformierakonna Paldiski piirkonna üldkoosolekul kinnitati valimisnimekiri, kus esinumbriteks on Mati Kadak ja Meelis Juhkam. Reformierakonna linnapeakandidaadiks valiti Meelis Juhkam.

„Senise linnavalitsuse tööga ei saa kuidagi rahul olla. Reformierakond soovib muuta Paldiski valitsemisstiili läbipaistavamaks ja avatumaks,“ sõnas Reformierakonna Paldiski piirkonnajuht Mati Kadak.

„Paldiskis tuleks ühe asjana tegeleda avaliku ruumi kujundamisega, millega linnapilt ja elukeskkond ilusamaks muuta. Teine väga oluline valdkond on laste vaba aja sisustamine. Paldiskis pole kohapealseid huvijuhte, kes lastega tegeleks. Lisaks puudub korralik spordisaal ja staadion, kus saaks kehalise kasvatuse tunde läbi viia,“ tõi Reformierakonna Paldiski linnapeakandidaat Meelis Juhkam välja probleeme, millega uus linnavalitsus kindlasti tegelema peab hakkama.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt