Reformierakond alustab kohalike valimiste kampaaniaga „Uhke Eesti üle!“

Uudis
|
Urmas Kruuse
|
01.09.2013

Tänasest alustab Reformierakond kohalike valimiste kampaaniaga „Uhke Eesti üle!“. Üle Eesti on üleval Reformierakonna välireklaamid, samaaegselt alustab erakond kampaaniaga ka teles, internetis ja tänavatel.

„Reformierakond on alati olnud positiivselt tulevikku vaatav erakond. Reformierakonna toetajad on inimesed, kes usuvad, et elu on võimalik paremaks muuta üksnes meie hoiakute ning tegudega. Kutsume kõiki sarnase ellusuhtumisega inimesi kohalikel valimistel toetama Reformierakonna kandidaate,“ ütles Reformierakonna Tartu linnapeakandidaat Urmas Kruuse.

„Oleme uhked Eesti üle, uhked oma ilusate linnade ja valdade üle. Kampaaniaga kutsume kõiki Eesti inimesi üles olema uhked oma kodukoha üle, nii nagu mina olen uhke Tartu üle. Posiitivsus on edasiviiv jõud, selleks, et elu oma kodukohas veel paremaks muuta, tuleks mõelda kõigele sellele, mis tänaseni tehtud ja mille üle uhkust tunda võiks,“ rääkis Kruuse.

„Reformierakond läheb nendele kohalikele valimistele vastu läbi aegade pikima kandidaatide nimekirjaga, rohkemates piirkondades kui kunagi varem. Tartu ja Tallinn on omi programme ja meeskondi juba esitlenud, ka teistes piirkondades on programmid lõpusirgel ning esimesed kandidaatide nimekirjad ka esitatud,“ lausus Kruuse.

Reformierakonna tänavakampaania „Mida tervem, seda uhkem!“ hõlmab üle Eestilist tuuri, kus inimestele räägitakse tervislikest eluviisidest, abistatakse toitumis- ja treeningkavade koostamisel, samuti on võimalik mõõta vererõhku- ja suhkrut ning kehakoostist.

Reformierakonna teleklippi „Uhke Eesti üle!“ on võimalik vaadata siit: http://www.reform.ee/uhke/uhke.php. Reformierakonna veebikampaanias osalemiseks külasta lehekülge: http://www.reform.ee/uhke/.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt