Reformierakonna esinumber Valgas on Margus Lepik

Uudis
|
26.04.2017

Eile, 25. aprillil kogunesid Reformierakonna Valga piirkonna liikmed ja toetajad, et arutada kohalike valimistega seotud küsimusi. Ühise arutelu tulemusena tegid kohalolnud ettepaneku Margus Lepikule kandideerida tulevases Valga vallas esinumbrina.

„Nii täna maavanemana kui ka tulevikus vallavanema kandidaadina seisan ma selle eest, et Valga, Õru, Taheva, Karula ja Tõlliste inimesed tunneksid ennast pärast ühinemist võitjatena ning uues omavalitsuses oleksid kõigil tagatud võimalused hästi hakkama saada,” rääkis potentsiaalne Valga valla juht Margus Lepik.

“Uues vallas tuleb lähiajal keskenduda elukeskkonna, eelkõige teede olukorra parandamisele, samuti haridusele ja omavalitsuse haldussuutlikkusele. Valga valla tulevikuväljavaated on head, on olemas eeldused uute töökohtade loomiseks. Tuleb luua meeskond kes oskaks ja tahaks need võimalused teoks teha. Tahan, et Valga vald oleks hea koht elamiseks ning meid ühendaksid uued ühised saavutused, ettevõtmised ja identiteet. ” lisas Lepik.

Reformierakonna ja tema toetajate eesmärk on võita valimised ja saada juhtivaks jõuks 27-liikmelisest volikogus. Reformierakond seisab ettevõtlusvabaduse eest ja on vastu arutule laenamisele ning üle jõu elamisele.

Valga vald moodustub tänase Valga linna, Õru, Taheva, Karula ja Tõlliste valla territooriumil. Margus Lepik on olnud tegev ettevõtluses, on olnud kauaaegne Valga linnapea, Riigikogu liige ning tänane Valga maavanem. Margus Lepik on sündinud Valgas, omandanud kõrgema hariduse Tallinna Tehnikaülikoolis ja pöördunud seejärel Valka tagasi, et siinsesse kogukonda panustada ja eluolu parandada. Marguse peres kasvab kolm last ning tema tuntuimaks hobiks on sport, nii sellega tegelemine kui spordielu korraldamine.

Lisainfo:

Ivar Unt
Eesti Reformierakonna Valga piirkonna esimees
Tel. 5284217
e-post: ivar [dot] untatgmail [dot] com


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt