Õnne Pillak: Sarapuu tuleb lahti lasta

Uudis
|
25.04.2017

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimehe Õnne Pillaku sõnul ei saa Arvo Sarapuu abilinnapea kohal jätkata, sest ta ei saa Tallinna prügiveo korraldamisega hakkama.

“Tallinna elanikud ei pea kannatama Sarapuu rahahimu pärast, mille tulemusel ajavad pooltes linnaosades prügikastid üle, sest nende koristamisega ei saada hakkama,” ütleb Pillak. Ta toob näitena, et kui varem olid probleemid peamiselt Nõmmel, Lasnamäel ja mõnel pool Kesklinnas, siis nüüd kasvavad prügihunnikud ka Õismäel.

“Nõmme ja teiste linnaosade prügivedu on korraldamata ja selle eest vastutab abilinnapea Arvo Sarapuu. Eraettevõtetes lastakse tegemata töö eest lahti, miks peaks olema see antud juhul teisiti,” toob Pillak võrdluse.

Pillak tuletab meelde, et prügivedu on linnaelanike jaoks elulise tähtsusega teenus. See peab olema tagatud korralikult ja täpselt. “Täna on Tallinna prügivedu kui loterii, kus ettenähtud prügiveo kuupäev võib minna täppi, kuid enamus juhtudel see nii ei ole. Nii ei saa ja Arvo Sarapuu peab oma lohaka töö eest vastutama,” lisab ta.

Tallinna Linnavolikogu opositsioonierakonnad esitasid 20. aprillil umbusaldusavalduse Tallinna abilinnapeale Arvo Sarapuule seoses Tallinna prügimajanduses valitseva segadusega. Umbusaldusavaldus tuleb hääletusele 25. aprilli erakorralisel volikogu istungil.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt