Reformierakondlased esitasid europarlamendi kandidaadiks Igor Gräzini

Uudis
|
23.03.2004

Reformierakonna liikmed esitasid sisevalimistele Euroopa Parlamendi kandidaadiks akadeemia Nord professori Igor Gräzini.

“Olen tänase Euroopa Liidu suhtes kriitiline ja jään selleks. Jään seni, kuni see ei vasta minu kui reformierakondlase nägemusele vabast Euroopast,” ütles Gräzin. “Usun, et need inimesed, kel on Euroopa Liidu suhtes sarnased eluterved kahtlused, väärivad oma esindajat ka Euroopa Parlamendis.”

Gräzini sõnul võitleb ta erakonna aadete eest, endale omasel radikaalsel moel. “Võitlus ülemäärase bürokraatia ja sotsialismiilmingute vastu, mis on olnud Reformierakonna lipukiri algusest peale, tuleb kindlasti Eestile kasuks. Paradoksaalsel kombel aga ka Euroopa Liidu enda tervisele,” sõnas Gräzin.

Reformierakonna peasekretäri Kristen Michali hinnangul tuleb Gräzini juristi- ja poliitikukogemus europarlamendis kindlasti kasuks. “Igor Gräzini värvikas esinemislaad ja mõtteteravus teeksid temast igal juhul Eesti tähelepanuväärse esindaja Euroopa Parlamendis,” sõnas Michal.

Reformierakonna sisevalimised toimuvad 5.-9. aprillini, Euroopa Parlamendi kandidaatide nimekirja kinnitab erakonna üldkogu 25. aprillil.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt