Reformierakondlane valiti Euroopa Liberaalide Foorumi juhatusse

Uudis
|
24.09.2018

Reedel toimunud Euroopa liberaalide mõttekoja European Liberal Forum üldkoosolekul valiti Reformierakonna pikaajaline välissekretar Airis Meier taas ELFi juhatuse liikmeks.

“Euroopa Liberaalide Foorum on kasvanud. Ja nii on kasvanud ka selle organisatsiooni poliitiline ja majanduslik vastutus. Pool aastat ennem Euroopa Parlamendi valimisi peame me tegema kõik selleks, et liberaalide hääl kõlaks nii kodustes kui ka Euroopas peetavates debattides,” lausus Airis Meier oma kõnes. 

Samuti rõhutas ta koostööd erinevate liberaalsete poliitiliste organisastioonide vahel, et liberaalide mõju poliitika tegemisel pääseks veelgi paremini esile. “Koos tegutsedes saame me oma sõnumit veelgi selgemalt esitada. ELF peab olema energiline, mõjuvõimas ja edasipüüdlev.”

Euroopa Liberaalide Foorumisse, mille peakontor on Brüsselis, kuulub 39 liberaalset mõttekoda üle terve Euroopa. Airis Meieri tiitel juhatuses on treasurer ehk varahoidja. Lisainfot leiate www.liberalforum.eu


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt