Reformierakond: Tallinna TV loomine tuleb ära unustada

Uudis
|
28.05.2009

Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni juhi Remo Holsmeri sõnul tuleb Tallinna oma telekanali loomise mõte maha matta. Tänasel linnavolikogu istungil tuleb arutlusele Tallinna munitsipaaltelevisiooni loomine, mille ülalpidamine hakkaks linnaeelarvest neelama 30 miljonit krooni aastas.

„Linn kulutab oma propagandale aastas juba niigi 45 miljonit krooni linlaste raha, lisaks sellele oli linnapea Savisaarel jultumust lasta linna raha eest kinni maksta Keskerakonda reklaamiva valimisreklaami. Linnas on prioriteedid totaalselt paigast ära,” taunis Holsmer.

Holsmeri hinnangul ulatuvad keskerakondliku linnavalitsuse kulutused propagandale peatselt juba 80 miljoni kroonini aastas. Sama raha eest saaks linna juurde ehitada kolm uut lasteaeda, kaks ujulat või parandada hulga linna katkiseid teid.

Reformierakonna sõnul testib valimiste hea tava kokkuleppega senini mitte liitunud Keskerakond avalikkuse taluvust. „Linna igapäevane toimimine on seiskunud ning kogu linnaaparaat on pandud tööle sügiseste valimiste nimel. Seda näitas ilmekalt ka eelmisel nädalal toimunud omavalitsusfoorum, millest linnapea sundis linnaametnikke vägisi osa võtma,” ütles Holsmer.

Tänase linnavolikogu istungi päevakorras on Sihtasutuse Tallinna Televisioon asutamine ja selle põhikirja kinnitamine. Reformierakonna fraktsioon on telekanali loomisele algusest peale vastu olnud ning kutsub Keskerakonda ülesse loobuma linlastele mittevajalikust projektist.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt