Reformierakond: Tallinna pimendamine on vale

Uudis
|
02.04.2009

Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimehe Ülle Rajasalu sõnul ei saa kindlasti heaks kiita olukorda, kus linnavalitsus püüab tänavavalgustuse arvelt raha kokku hoida.

„Olukord, kus linnavalitsus oma tegematajätmiste tagajärgi püüab likvideerida linnaelanikke pimedusse jättes, on kindlasti väär. Me ei saa heaks kiita keskerakondliku linnavalitsuse valikut kasutada linnaelu probleemide lahendamisel katse-eksitus meetodit. Linnaelanikud ei ole sellist solgutamist ära teeninud,” taunis Rajasalu.

„Linnavalitsus peaks kokku tõmbama propagandale ning linnaametnike palkadele kuluvaid summasid, kuigi miskipärast ei ole seda siiani tehtud. Pimendamine, mis mõjutab kõigi linnaelanike turvalisust, paneb mõtlema, et võibolla plaanitakse tulevikus veelgi drastilisemaid kokkuhoiukohti leida,” on Rajasalu linnavalitsuse suunas kriitiline.

Tänasel Tallinna volikogu istungil esitab Reformierakonna fraktsioon linnapea Edgar Savisaarele arupärimise Tallinna pimendamiskatsetuste tagajärgede kohta. Pimedate tänavate ja parkide arvelt loodab Tallinna linn kokku hoida 12 miljonit krooni.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt