Reformierakond: "Tallinn väärib paremat"

Uudis
|
03.06.2007

Erakonna Üldkogul kõnelenud Reformierakonna esimees Andus Ansip nimetas oravapartei järgmise kahe aasta kõige olulisemateks eesmärkideks lubaduste elluviimist ning inimese-keskse lähenemise toomist ka Eesti nendesse kohalikesse omavalitsustesse, kus Reformierakond täna esindatud pole.

Erakonna esimehe Andrus Ansipi sõnul seisab suurim väljakutse ees just pealinna oravatel. „Me võlgneme selle kõigile nendele tallinlastele, kes toetasid meid viimastel Riigikogu valimistel. Me võlgneme selle neile, sest Tallinn väärib paremat,” lausus ta.

Andrus Ansipi sõnul on täna erakonnale esmatähtsaks mõni kuu tagasi antud lubaduste ellu viimine. „Me tahame juhtida nii, et kasvaks Eesti jõukus ja maine,  meie riigi tugevus ja mõjujõud. Ja me tahame teha seda heas koostöös oma tublide koalitsioonipartneritega ning kõigi eestimaalastega, kes Eesti heale käekäigule ja nende eesmärkide saavutamisele kaasa elavad,“ lausus Ansip.

Reformierakonna Üldkogul kõneledes jagus peaministril häid sõnu ka koalitsioonipartneritele. „See on mind pannud mõtlema, et kui ma peaksin ühe sõnaga praegust valitsusliitu iseloomustama, siis ütleksin ma – professionaalne. Meil kõigil, ma mõtlen kõigil valitsusliidu osapooltel, on põhjust uhke olla, et see nii on. Mina igal juhul olen.“


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt