Ansip: „Eesti edu võti on nutikus”

Uudis
|
03.06.2007

Reformierakonna Üldkogul kõnelenud erakonna esimees ja peaminister Andrus Ansip rõhutas, et Eesti ei tohi lasta tööjõu puudujäägil alla viia teenuste kvaliteeti. Ansipi sõnul on „Klient on kuningas” suhtumine asendumas „teenindaja on boss” suhtumisega.

„Me teame, et väikese riigi majandus ei suuda kunagi lüüa massiga ja Eesti trumbiks peab olema nutikus. Me toetame järjest rohkem teaduse tippkeskusi ja tehnoloogia arenduskeskusi. Panused teadmisel põhineva majanduse väljaarendamiseks ei ole enam minimõõtu. Järgmise nelja aasta jooksul investeerime me teadus- ja arendustegevuseks aga ka innovatsiooniks täiendavalt üle viie miljardi krooni,“ rääkis Ansip.

Reformierakonna esimees lisas: „Nende investeeringute kõrval pean ma tähtsaks aga ka seda, et suudaksime teadushuvi äratada just noortes. Lõpuks sõltub ju just neist see, mis suunas ja kui kiiresti areneb Eesti majandus 20, 25 või 50 aasta pärast.“


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt