Reformierakond tahab selgust pealinna võtmeristmike tuleviku osas

Uudis
|
20.09.2007

Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni hinnangul ei tule Tallinna linnavalitsus toime oluliste teede ja ristmike remontimisega, mistõttu muutub olukord liikluses iga aastaga halvemaks. Selguse saamiseks annab Reformierakonna fraktsioon tänasel volikogu istungil üle eelnõu, millega antakse linnavalitsusele ülesanne esitada järgmise aasta 1. jaanuariks volikogule linna võtmeristmike ehitamise kava.

Reformierakonna fraktsiooni esimehe Remo Holsmeri sõnul peaks kinnitatud arengusuundade järgi näiteks  Haabersti mitmetasandiline ristmik valmima juba järgmisel aastal, Ülemiste liiklussõlm ülejärgmisel ning Põhjaväila üks ehitusetapp 2011. aastaks. “Tänaseks on selge, et neist plaanidest on linn maha jäänud, ” lisas Holsmer.

„Olukorra pealinna liikluses muudavad paremaks suurte liiklussõlmede väljaehitused ning autovoogude ümberjuhtimised linna südamikust,” lausus Holsmer. “Tahame teada, kas ja millal kavatseb linnavalitsus eelpool nimetaud objektide ehitamisega ühele poole saada.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt