Reformierakond tahab anda Tallinna vapimärgi Vello Salole ja Ike Volkovile

Uudis
|
22.03.2009

Linnavolikogu Reformierakonna fraktsioon teeb ettepaneku anda Tallinna vapimärk Vello Salole ning Ike Volkovile, Tallinna teenetemärk Svetlana Jantšekile, Ksenia Baltale ning Mikk Pahapillile.

„Kõik need inimesed on oma ala vaieldamatud professionaalid ja väljapaistvad linnakodanikud,” sõnas Reformierakonna fraktsiooni esimees Remo Holsmer. „Reformierakond soovib tunnustada inimesi, kes on teinud kõva tööd Tallinna linna arendamisel ja paremaks muutmisel,” lausus Holsmer.

„Just nendel põhjustel teeb Reformierakond ettepaneku anda Tallina vapimärk pikaajalisele Pirita kloostri preestrile Vello Salole ja hinnatud arhitektile ja muusikule Ike Volkovile,” ütles Holsmer. „Tallinna teenetemärgiga soovime tunnustust avaldada kergejõustiku Euroopa meistritele Ksenia Baltale ja Mikk Pahapillile ning teatrifestival Kuldne Mask ellukutsuja Svetlana Janšekile,” lisas Holsmer.

„Loodan, et sel korral ei tule Tallinna aumärkide jagamisest Keskerakonna parteikongressi märgisadu, kus äramärkimist ja tähelepanu leiavad vaid Savisaarele lojaalsed inimesed,” toonitas Holsmer.

Tallinna vapi ja teenetemärgid on Tallinna linna autasud, mis antakse füüsilistele isikutele Tallinnale osutatud eriliste teenete eest. Tallinna vapi ja teenetemärke antakse välja kord aastas ning kandidaate saab esitada kuni 31. märtsini.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt