Reformierakond sai võimule 28 kohalikus omavalitsuses

Uudis
|
17.11.2017

Reformierakond võttis tänasel volikogul kokku KOV2017 valimiste tulemused. Reformierakonna esimehe Hanno Pevkuri sõnul on kohalike valimiste tulemuste üle põhjust uhke olla. “Tegime seekordsetel kohalike omavalitsuste valimistel kõigi aegade parima tulemuse. See on suur usaldus, millelt Riigikogu valimistele vastu minna,” ütles Reformierakonna esimees Hanno Pevkur.

Reformierakond sai KOV2017 valimistel 19,5% häältest ja on võimul 28 kohalikus omavalitsuses.

“Suurepärane tulemus kohalikel valimistel on meie ühise pingutuse tulemus tugeva meeskonnana. Aitäh teile kõigile selle eest,” ütles Pevkur erakonnakaaslastele. “Kuid valijate poolt meile antud usaldus ei tähenda, et saaksime jääda loorberitele puhkama, vaid peame lubadused ellu viima ning seisma ka edaspidi liberaalsete väärtuste eest üle kogu Eesti.”

Reformierakonna volikogu kogunes täna, et teha kokkuvõte kohalike omavalitsuste tulemustest. Samuti arutati erakonna programmi koostamise hetkeseisu ja edasisi samme.

Kell 13.00 algab hotell Hiltonis Reformierakonna majanduskonverents, mis on pühendatud Valve Kirsipuu pärandile Eesti majanduses.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt