Reformierakond: Res Publica on kaotanud Tallinnas tõsiseltvõetavuse

Uudis
|
14.03.2005

Reformierakonna Tallinna piirkonna juhatus peab Res Publica käitumist Tallinnas partneritega tüli norimisel ja iga hinna eest koalitsiooni lõhkumisel piinlikuks.

“Uut poliitikat lubanud seltskond on tänaseks Tallinnas kaotanud küll igasuguse tõsiseltvõetavuse,” sõnas Reformierakonna Tallinna piirkonna juht Keit Pentus.

“Nädal tagasi kinnitasid Res Publica Tallinna juhid meile, et soovivad koalitsiooni jätkumist kuni valimisteni. Kolm päeva tagasi istuti koalitsiooni koostöökojas ja arutati rahulikult töiseid küsimusi. Ja täna teatatakse äkki, et alustatakse jälle läbirääkimisi Keskerakonnaga,” ütles Reformierakonna Tallinna piirkonna juht Keit Pentus. “Selline käitumine ei ole kuidagi tallinlaste huvides ja naeruvääristab mitte ainult Res Publicat, vaid poliitikat tervikuna.”

“Reformierakond ei näe ühtegi sisulist põhjust, miks tänane koalitsioon ei võiks Tallinnas jätkata kuni sügisel toimuvate valimisteni. Aisaks takistuseks on saanud ResPublica poolne tahte puudumine,” sõnas Pentus.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt