Reformierakond: Palts on siiani promenaadidele vastu seisnud

Uudis
|
16.09.2005

Reformierakonna Tallinna piirkond peab linnapea reklaami Tallinna Promenaadist heaks ideeks, kuid kahtleb Paltsu siiruses. Reformierakondlaste sõnul on Palts siiani seisnud vastu nii Pirita kui Rocca al Mare promenaadide ehitusele.

“2005. aasta eelarves oli raha kahe promenaadi projekteerimiseks ja ehituseks, lisaeelarvega võttis Tõnis Paltsu juhitav linnavalitsus raha ära,” ütles endine Haabersti linnaosa vanem Taavi Rõivas: “Kui Tõnis poleks täna linnapea, käiks nii Pirital kui Rocca al Mares juba aktiivne promenaadi ehitus.”

Endise Pirita linnaosa vanema Triinu Rajasalu sõnul oli Res Publica promenaadide suhtes skeptiline juba toonastel koalitsiooniläbirääkimistel: “Kui täna avaldatud reklaamis oleks terakenegi tõtt, oleksime valmis seda igati toetama. Siiani on Paltsi sõnad ja teod paraku lahku läinud.”

Tänases Postimehes avaldatud reklaamis pakub Tõnis Palts “terviklahendusena” välja Tallinna Promenaadi idee. 2005. aasta lisaeelarvega võttis Paltsu juhitav koalitsioon Pirita rannapromenaadilt ära 4,5 miljonit krooni ning Rocca al Mare rannapromenaadilt 1,5 miljonit krooni.

Lisainformatsioon:

Taavi Rõivas
51 19 799

Triinu Rajasalu
50 46 090


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt