Reformierakond on rahul valimistel saadud tulemusega

Uudis
|
03.04.2007

Neljapäeval, 29. märtsil toimus Reformierakonna Põlva maakonnaorganisatsiooni juhatuse laiendatud koosolek. Koosoleku eesmärgiks oli teha kokkuvõtteid toimunud Riigikogu valimistest ja arutada edasisi plaane.

Reformierakonna Põlva MKO juhatuse liikmed tõdesid, et valimisvõidu Põlvamaal tõi Reformierakonnale väga head kandidaadid ja maakonnaorganisatsiooni tugev töö. Maavanem ja vastne Riigikogu liige Urmas Klaas ütles, et Reformierakonna Põlva maakonnaorganisatsioon tegutses üksmeelselt ja tõhusalt.
Aprilli lõpus toimuvad Reformierakonna juhatuse valimised. Reformierakonna Põlva MKO juhatus otsustas, et kindlasti peab juhatusse kandideerima ka meie Põlvamaa inimene. Praegune Reformierakonna juhatuse liige on Vastse-Kuuste vallavanem Lennart Liba. „Mida rohkem inimesi siitkandist on Tallinnas, seda rohkem saadakse meie piirkonna jaoks ka ära teha”, märkis Reformierakonna juhatuse liige Lennart Liba.

Reformierakonna Põlva maakonnaorganisatsioonis on hetkeseisuga 13 piirkondlikku organisatsiooni 284 liikmega. Lisainfot Reformierakonna kohta leiab aadressilt www.reform.ee

Lisainfo:
Janis Kukk
Reformierakond
Põlva MKO arendusjuht
Tel: 52 18 533


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt