Noortekogu juhid külastasid Lääne-Virumaad ning asutasid Kunda ja taaselustasid Rakvere Noorte Reformiklubi

Uudis
|
03.04.2007

3. aprillil kohtusid Noortekogu esimees Reimo Nebokat ja peasekretär Kalle Palling Lääne-Virumaa reforminoortega. Kõige esimene peatus toimus Tapal, kus ootas meid ees aktivist Triin Aimla. Tema juhtimisel asutatakse 18. aprillil Tapa Noorte Reformiklubi.

Edasi suundusime Kundasse, kus ootas meid ees 9 noort. Sealse kohtumise eesmärgiks oli asutada Kunda Noorte Reformiklubi ning valida klubile esimees ja 4-liikmeline juhatus. Ühehäälselt otsustati valida esimeheks Kunda Ühisgümnaasiumi õpilane Grisse Süda.

Lääne-Virumaa reis lõppes Rakvere Berliini trahteris, kus tutvustasime kümnele noorele Reformierakonna Noortekogu tegemisi ning struktuuri ülesehitust. Sealne eesmärk oli taaselustada Rakvere Noorte Reformiklubi ning valida neile uus 4-liikmeline juhatus ja esimees. Sarnaselt Kundaga otsustati ühehäälselt valida esimeheks Mihkel Mehiste.

Triin, Grisse ja Mihkel olid suuresti abiks ka erakonna kampaania tegemisel oma kodukohas ja seetõttu on nad jõudnud juba tutvuda ka kohalike reformierakondlastega. Peale Tapa, Kunda ja Rakvere reforminoorte käib aktiivne tegevus veel ka Kadrinas, kus noorteklubi juhib tegus abiturient Getter Martins.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt