Reformierakond nõuab Keskerakonnale kuuluvate kaubamärkide kasutamise lõpetamist

Uudis
|
15.10.2015

Täna esitas Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Ants Leemets eelnõu, mille kohaselt tuleks Tallinna Linnavalitsusel lõpetada Keskerakonnale kuuluvate kaubamärkide Stolitsa, Pealinn ja Raepress kasutamine.
Keskerakond on Patendiametis registreerinud oma kaubamärkidena Stolitsa, Pealinna, Raepressi ja mitmeid teisigi kaubamärke. Tallinna Linnavalitsus on Keskerakonnaga sõlminud litsentsilepingu, mille kohaselt võib linn neid kaubamärke kasutada. Reformierakonna fraktsioon on seisukohal, et selline tegevus on korruptiivne.
„Sisuliselt on leping sõlmitud iseendaga. Linnavalitsusse kuuluvad vaid Keskerakondlased ja kaubamärgi leping on sõlmitud Keskerakonnaga,“ kinnitas Leemets. Pidevalt enda ja linna rahakoti segiajamise vähendamiseks esitas Leemets eelnõu, mille järgselt tuleks kehtetuks tunnistada litsentsileping linna ja erakonna vahel ning sellega seoses ka  2016 aastast nende kaubamärkide kasutamine Linnavalitsuse poolt lõpetada.

Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt