Reformierakond: Merivälja tee remonti ei tohi edasi lükata

Uudis
|
11.04.2006

Reformierakonna Tallinna piirkond on tõsiselt nördinud linnavalitsuse kavast lükata taaskord edasi Merivälja tee rekonstrueerimine.

Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni ja Pirita Halduskogu liikme Triinu Rajasalu sõnul kärbiti 2006. aasta linnaeelarves oluliselt Pirita kultuuri – ja sporditegevuse rahastamist. “Nüüd on jõudnud järg teede kätte. Tahes tahtmata tekib küsimus, kas tegemist on karistusega Pirita elanikele selle eest, et nende esimene eelistus valimistel ei olnud teps mitte Keskerakond,” ütles Rajasalu.” Pole valijaid, pole ka probleemi?”

Rajasalu sõnul on  Merivälja tee rekonstrueerimist korduvalt edasi lükatud. “Harju tänavale muruplatsi ostmiseks on linnal raha küllaga, sundüürnikele korterite jagamisel samuti raha ei loeta. Kui on aga vaja korda teha kogu linnale oluline infrastruktuuri objekt, siis on korraga raha otsas,” imestab Rajasalu.

Reformierakonna Tallinna piirkonna hinnangul on Merivälja tee rekonstrueerimine hädavajalik juba sel aastal


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt