Reformierakond: meie armastame Eestimaad

Uudis
|
26.09.2009

Reformierakond alustas üle-Eestilist kohalike omavalitsuste volikogude valimiste kampaaniat televisioonis ja internetis, mille läbivaks sõnumiks on armastus oma kodukoha vastu. 18. oktoobril toimuvatel valimistel on Reformierakond seadnud eesmärgiks suurendada oma esindatust üle Eesti enam kui ükski teine erakond.

„Reformierakonna eesmärgiks on nendel kohalikel valimistel teha väga hea tulemus ja seda positiivselt, ausalt ning armastusega Eestimaa ja eestimaalaste vastu,” ütles Tallinna linnapeaks kandideeriv Keit Pentus.

„Demokraatia pidupäev on kohe ukse ees. Me oleme väga pikalt valmistunud ja teinud head tööd. Samuti on meil parim võimalik meeskond ning meeskonnavaim. Värskendame meile antud usaldust nendes paikades, kus me juba kohalikku elu juhime ja võidame armastusega tööd tehes uusi sõpru ja poolehoidjaid seal, kus me veel pole esindatud,” sõnas Pentus.

Eile õhtul alustas Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaat Keit Pentus ukselt-uksele kampaaniat, viimaks armastust Tallinna vastu inimeselt-inimesele. Üle-Eesti levitab kõigile eestimaalastele armastust ja head tuju Reformierakonna Südamebuss, mille kohta saab lähemalt lugeda Südamebussi blogist: http://sydamebuss.reform.ee ja twitterist: http://twitter.com/sydamebuss. Täna liigub südamebuss Võrumaal – Sõmerpalus Mihklilaadal ja hiljem Rõugel.

Reformierakond on 18. oktoobril toimuvatel kohalike omavalitsuste valimistel esindatud 171 nimekirjas või valmisliidus. Kokku kandideerib Reformierakonna nimekirjades 2032 inimest. Reformierakonna valimisprogrammid üle-Eesti koonduvad kõik juhtlause alla: „Armastusega juhitud Eestimaa”. Tallinna valitsemiskava on leitav siit: http://bit.ly/w4bZb ja Tartu programm siit: http://bit.ly/gatDt.

Reformierakonna kampaaniaklippi „Me armastame Eestimaad” on võimalik vaadata erakonna kodulehel www.reform.ee.

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt