Reformierakond: me ei usu Jäppineni sõnu

Uudis
|
01.10.2009

Reformierakond ei usu Tallinna abilinnapea Kaia Jäppineni sõnu, et Tallinnas tagatakse kvaliteetne teenus lasteaedade ka järgmisel aastal.

„Räägime faktidest. Sel aastal tehtud eelarvekärpega on lasteaedade rahastamist vähendatud juba ligi 10% võrra,” ütles Reformierakonna fraktsiooni esimees Remo Holsmer. „Siiamaani kehtib ka Haridusameti poolt väljastatud käskkiri, millega vähendatakse lasteaedade eelarveid järgmisel aastal 25% võrra.”

„Lisaks sellele on sel aastal suurendatud laste arvu rühmades 24ni,” lausus Holsmer. „Need tegevused on väga otseselt muutnud lasteaialaste olukorra märgatavalt halvemaks.”

„Kõige selle taustal on raske uskuda Jäppineni sõnu, et järgmisel aastal ei vähendata lasteaedade eelarveid ning kõik on väga hästi,” lisas Holsmer.

Reformierakond avaldab kahetsust, et ükski teine volikogus esindatud erakond ei pea lasteaedade eest seismist oluliseks. „Kutsume tallinlasi ülesse kindlasti 18. oktoobril valimistel osalema ja hääletama Reformierakonna poolt, et muuta need valimised toetuseks lastele ja lasteaedadele,” sõnas Holsmer.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt