Reformierakond: Linnavolikogus alustasid pragmaatikud koostööd

Uudis
|
14.09.2007

Tallinna volikogu Reformierakonna fraktsiooni esimees Remo Holsmer ei pea Keskerakonna ja Rahvaliidu lähenemist pealinnas üllatuslikuks.

Seda on näitas umbes kuu tagasi volikogus toimunud linnale miljardeid maksev korteriehituse hääletamine, mille ajal oli näha Rahvaliidu ja Keskerakonna vahel väga sooje suhteid.

Holsmeri sõnul on niinimetatud KeRa pakt võtnud uue vormi varade jagamiseks –  see on pragmaatiliste erakondade praktiline koostöö.

„Kahtlaste korteritehingutega seotud koostöö nende kahe erakonna vahel on tõepoolest hästi sujunud. Volikokku on tulemas järjekordne k-korterite otsustuskorras müümine, eks Keskerakond leidis, et vajab lisajõudu nende läbi surumiseks. Nii võetaksegi nüüd Rahvaliit kampa,” lausus Remo Holsmer.

Ta lisas: „Nende kahe erakonna teineteise leidmise tulemus saab olema korruptsioonikahtlustega ning paljude inimeste õiglustunnet riivavad tehingud Tallinnas.”


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt