Reformierakond: küsitluste ja reklaamikampaania korraldamise asemel tuleks korrastada Tallinna teed

Uudis
|
25.03.2010

Reformierakond tegi tänasel linnavolikogu istungil ettepaneku mitte raisata raha linnaelanike küsitlemisele uute kiirusepiirangute kehtestamiseks ning suunata küsitluse läbiviimiseks kuluv raha teede remondiks.

„Tallinna tänavad on üsna kehvas korras ning arvestades, et Tallinnal on sel aastal eelarvega väga raske seis ning teedeaugud on ainult autojuhi enda mureks. Sellises olukorras oleks mõistlik küsitluste tegemise asemel kasutada raha teede remondiks,” ütles linnavolikogu liige Kristen Michal.

„Lõppkokkuvõttes on liiklus palju ohutum, kui teed on korras, puhtad ja korralikult joonitud. Sellistel teedel ei pea autojuhid laveerima aukude vahel ja jalakäijad hüplema üle takistuste,” lisas Michal.

Reformierakond tegi Keskerakondlikule linnavalitsusele ettepaneku asuda parem tänavaid remontima, selle asemel, et raisata raha küsitluskastide vedamisele ning küsitluse suurejoonelisele reklaamimisele maksumaksja raha eest.

Tänasel linnavolikogu istungil oli arutlusel eelnõu, millega sooviti Tallinnas läbi viia küsitlus „Kas Tallinna kesklinnas tuleks sõidukite piirkiirus alandada 50 km/h‑lt 40 km/h‑le?”

 


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt