Reformierakond kogub toetust Jõgeva- ja Tartumaal.

Uudis
|
14.11.2006

Möödunud nädalavahetusel toimus Otepääl Reformierakonna Jõgeva- ja Tartumaa piirkondlike organisatsioonide esindajaid koondav seminar, mille eesmärgiks oli Reformierakonna positsioneerimine ringkonnas teiste erakondadega võrreldes. Kahepäevase seminari käigus anti hinnang hetkeseisule ja arutati 2007. aasta Riigikogu valmimiskampaania kava. Kohal olid ka kõik ringkonnas kandideerida soovijad.

„Reformierakonna keskseks teemaks Jõgeva- ja Tartumaal saab olema tasakaalu kehtestamine. Senine olukord, kus üks erakond on kuulutanud ringkonna enda omaks, saab otsa. Igasugune vastukaalu puudumine viib omavalitsuse ja riigi struktuuride tegevuse moonutamisele, ” võttis kahepäevase koosistumise kokku Igor Gräzin. Gräzin lisas samas, et Reformierakonnapoolne 2007. aasta Riigikogu valimiskampaania saab olema aus ja läbipaistev: „Eelolevad valimised on röntgen, mis valgustab läbi olukorra Jõgeva- ja Tartumaal.”

Kokkuvõttes nenditi, et positsioon valimiste eel on tugev. Valimiste vaheperioodil 2003-2006 on Reformierakonnaga Jõgeva- ja Tartumaal liitunud üle 300 uue liikme, asutatud on piirkondlikud organisatsioonid 17 omavalitsuse territooriumil. Tänaseks on valimisringkonna kahes maakonnaorganisatsioonis 26 piirkonnaorganisatsiooni pea 500 liikmega ning tegutseb ka neli Reformierakonna Noorteklubi, kus liikmeid kokku 200 ringis.

Reformierakond on seadnud eesmärgiks 2007. aasta Riigikogu valimised võita. Reformierakonna seni avaldatud valimisteesid on nähtavad erakonna koduleheküljel www.reform.ee

Lisainformatsioon:

Terje Trei

RE Jõgeva- ja Tartumaa arendusjuht

jogevaatreform [dot] ee

513 8738


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt