Reformierakond kinnitas Tartu valimisnimekirja ja –programmi

Uudis
|
28.08.2013

Kolmapäeval toimunud Reformierakonna Tartu piirkonna üldkoosolekul kinnitati valimisprogramm ning sajaliikmeline valimisnimekiri. Esinumbriteks valimistel on linnapea Urmas Kruuse, erukindral Ants Laaneots ja ettevõtja Triin Anette Kaasik.

Kruuse sõnul on Reformierakonna eesmärk Tartus valimisvõit. „Julgen öelda, et meil on kõige põhjalikum programm ning tugevam ja pikem nimekiri. Tahame jätkata linna arendamist ja olla linnakodanike teenistuses. Meie eesmärk on teha Tartust Euroopa parim linn.“

Kolm peamist valimislubadust on Urmas Kruuse sõnul ehitada linna sada kilomeetrit uusi kõnni- ja jalgrattateid, teha põhikoolid korda ning Raadile kultuurilinnaku rajamine.

„40% linlastest kasutab liiklemiseks peamiselt kõnniteid. Põhikooli väärtustamisega loome väga hea pinnase, et lapsed oleksid võimelised omandama ka gümnaasiumiharidust ja saaksid elus hästi hakkama. Raadi piirkond on Tartu kaardil must plekk, mille muudame uhkuseasjaks,“ iseloomustas Kruuse erakonna põhilubadusi Tartus.

Esinumbri Urmas Kruuse järel moodustavad Reformierakonna esikümne Ants Laaneots, Triin Anette Kaasik, Tarmo Noop, Toomas Kapp, Raimond Tamm, Tiia Teppan, Mihkel Lees, Hele Everaus ja Veljo Ipits.

Reformierakonna Tartu valimisprogramm ja –nimekiri on kättesaadav siit: http://www.reform.ee/piirkond/tartu-linn/kandidaadid.

Kohalike omavalitsuste volikogude valimised toimuvad 20. oktoobril.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt