Reformierakond kinnitas Kanepi vallavanema ja volikogu esimehe kandidaadi

Uudis
|
03.08.2009

Reformierakonna Kanepi piirkonnaorganisatsioon kinnitas 30. juulil toimunud koosolekul eelseisvateks kohalikeks valimisteks Kanepi vallavanema kandidaadiks Priit Kase ja volikogu esimehe kandidaadiks Jaak Kõivu.

Reformierakond on võtnud eesmärgiks tuua peale sügisesi kohalike omavalitsuste volikogude valimisi uut hingamist Kanepi vallavolikokku. “Heameel on tõdeda, et eelmisel kevadel Reformierakonna poolt meedia vahendusel täheldatud mõned valla kitsaskohad on tänaseks lahenduse leidnud,” ütles Reformierakonna Kanepi vallavanema kandidaat Priit Kask.


Kase sõnul on Kanepi elanikud saanud peale artikli ilmumist puhta joogivee, prügikastid on alevi keskplatsilt kadunud ja alustati Kanepi seltsimaja renoveerimisega. „Volikogusse ongi vaja inimesi, kes sellistele asjadele tähelepanu pööravad ja lahendusi pakuvad,” lisas Kask.

Priit Kask töötab Riigimetsa Majandamise Keskuses maakorralduse peaspetsialistina ja Jaak Kõiv on pikaaegne talunik Kanepi vallas. Mõlemal kandidaadil on tugev juhtimiskogemus ja kindel soov kaasa rääkida Kanepi valla arengus.

Priit Kask on lõpetanud Eesti Põllumajanduakadeemia metsamajanduse eriala, töötanud Tartu Ülikoois teadurina ja olnud pikka aega Erastvere metsaülem. Reformierakonda kuulub Kask 1998.aastast.

Jaak Kõiv on töötanud Võru Agrotööstuskoondise aseesimehena, Võru Talupidajate Liidu esimehena ja viimased 20 aastat olnud Kellamäe talu peremees. Ta on lõpetanud Eesti Põllumajandusülikooli põllumajanduse mehhaniseerimise eriala. Reformierakonda kuulub Kõiv 2005.aastast.

Kohalike omavalitsuste volikogude valimised toimuvad 18. oktoobril.


Toeta

Liitu püsiannetajatega

Liitu Reformierakonna püsiannetajate kogukonnaga, et saaksime liberaalse maailmavaate veelgi enamate inimesteni viia. Anna oma pikaajaline panus, et Eesti jätkaks paremal kursil!

Vaata lähemalt